MLI Ultra Lithiové baterie MASTERVOLT

Vážení zákazníci,

letos na jaře zahájil Matervolt „Výměnné týdny produktů Master Series“, které se ukázaly jako velký úspěch. Z tohoto důvodu bychom chtěli upozornit na další kampaň  ... Ultra lithiové baterie MLI.

Máme zkušenosti s tím, že lithium-iontové baterie jsou stále častější v mobilních zařízení, jsou výkonné, lehčí, menší, bezpečnější a Mastervolt MLI Ultra jsou na nejvyšší úrovni ve své kategorii. Nyní  Mastervolt zahajuje kampaň s názvem Lithium-Ion Power Upgrade na podporu této řady a také na představení nového „Ultra Connect Kit“ - kitu vyvinutého Mastervolt týmem, jenž sestává z držáku vybaveného bezpečnostním relé a držákem pojistek třídy T. Vše v jednom a připravený k instalaci na baterie MLI Ultra (PN 79007712 a 79007724) s úsporou času (a nákladů).

Kampaň  začala v pátek 16. října a na každou objednávku v kampani získáte sadu Ultra Connect a pojistku třídy T zdarma a navíc můžete získat 5% bonus z celkového zakoupeného (a nainstalovaného) objemu během kampaně, pokud pošlete příslušné instalační obrázky a zároveň zakoupíte min. 3 baterie. Kampaň končí 18 prosince 2020.

DALIX team