0 Kč

Autolednice COLDTAINER (EUROENGEL) CoolFreeze F0915 NDH +30°C až 0°C

Kód zboží: F0915/NDH

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: EUROENGEL

Záruka: 24 měsíců

 

Běžná cena: 158 220 Kč (191 446 Kč s DPH)

Vaše cena: 153 470 Kč (185 699 Kč s DPH)

Množství:

AKCE: Bezdrátový teploměr ENGEL při koupi lednice za internetovou cenu! 

Objem: cca 915 litrů
Napětí: 
12/24V DC, na vyžádání možno doplnit na 100-240V AC, ~50-60Hz (volitelná výbava)
maximální spotřeba proudu:  
18A (12 V)
Izolace: 
PUR 130 mm
Teplotní rozsah: 
+30° až 0°C


Vnější rozměry v/š/h: 
1180 x 1200 x 1500 mm
Hmotnost: 
160 kg

 Garance servisu

Chytrá a pohodlná alternativa k tradiční izotermické vestavbě.

Nový F0915 mobilní chladicí box Euroengel rozšiřuje nabídku v sektoru chladicích boxů dodávkových vozidel.

  • Nižší investiční náklady oproti tradiční izotermické vestavbě
  • Maximální flexibilita v dodávkových vozidlech, díky jednoduché vykládce/nakládce boxu
  • Box odpovídá standardům HACCP pro přepravu potravin. 
  • Nižší znehodnocení hodnoty vozidla

Chladicí box obsahuje 12-24 V DC hermetický kompresor se zabudovaným 240 V měničem, zaoblené vnitřní rohy pro snadné čištění, lehký, ale silný materiál z umělé hmoty, vyztužená termální izolace s „K“ koeficientem 0,285 Wm2K. Součástí boxu je zabudovaná paleta pro jednoduchou manipulaci s boxem a jednoduché vkládání boxu do vozidla.

Danfoss BD80F - DC hermetického kompresoru se zabudovanou řídící elektronikou, ochrana proti podpětí, větraný kondenzátor, zabudovaný AC >DC měnič. 

Systém: kompresorové chlazení

Digitální ovladač teploty s čitelnou hodnotou. Robustní potravinový polyuretanový box vyrobený v jednom kuse lisováním, zaoblené rohy uvnitř boxu pro jednoduché čištění a desinfekci (HACCP).

Výhody: Box není nedílnou součástí vozidla. Využití ve více vozidlech, popřípadě box lze jednoduše přeinstalovat do nově pořízeného vozidla, při zachování všech vlastností boxu.

Drátěné police / stojany
Pro všechny modely s předním otvorem jsou k dispozici police (volitelné příslušenství). Způsob umístění regálů uvnitř kontejnerů se liší podle modelu.

Použití drážek na vnitřní stěně boxu pro uložení polic není možné u modelů F0915. V tomto případě mají drážky jedinou funkci a to zvýšení pevnosti stěn (a také vnitřní cirkulaci vzduchu). Abyste mohli používat police uvnitř F0915, je třeba nejprve nainstalovat sestavu stojanů. Bez instalace stojanů  není možné v boxu F0915 používat police.
Sada stojanů je vyrobena ze 4 stojek z nerezové oceli, 8 vložek (umístěných uvnitř stěn), 8 šroubů a podložek. Jakmile jsou svislé stojky instalovány, k položení regálů potřebujete vodorovné podpěry, aby bylo možné položit drátěné police.

Boxy F0915 jsou standardně dodávány s plastovým pásovým závěsem pouze u předních dveří a pouze u modelu NDN a FDN. Všechny boxy F0915 jsou vybaveny paletovou základnou (kovové nožičky umožňující manipulaci vysokozdvižným vozíkem). 

Naše společnost se více jak 25 let zabývá prodejem a servisem chladících a mrazících boxů Coldtainer (dříve Euroengel a WAECO). Boxyvynikají dlouhou životností a kvalitou zpracování

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky