0 Kč

Dělená kompresorová autochladnička / automraznička *** ENGEL MD45F-CD-P (COMBI) 12/24V

Kód zboží: SAWMT45F-CD-P

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SAWAFUJI (HONDA) - Japonsko

Záruka: 3 roky

 

Běžná cena: 25 800 Kč (31 218 Kč s DPH)

Vaše cena: 18 750 Kč (22 688 Kč s DPH)

Množství:

Objem: 40 litrů*
Napětí: 12/24V (230V skrze volitelné příslušenství)
Výkon: 32W
Izolace: PUR
Vibrační odolnost kompresoru: 6g
Termostatická regulace: +8°C až -15ºC 
Proudové odběry: od 0,5 do 2,5 A maximum
Rozměry v/š/h: 508x647(bez madla)x364 mm
Hmotnost: 24 kg

*skladový objem bez přepážky. Standardně 17 litrů mrazicí část, 21 litrů chladicí část nebo lze přehozením vnitřních košů a dělící přepážky vytvořit prostor 21 litrů mrazicí část a 17 litrů  chladicí část

Průměrná doba chodu kompresoru při nastavené vnitřní teplotě +5°C:

20% při okolní teplotě 20°C                         
30% při okolní teplotě  32°C


Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení
Kompresorová autolednička/automraznička ENGEL MT- 45F-CD-P Platinum série s děleným vnitřním prostorem (na chladicí a mrazicí část) je osazena hermeticky uzavřeným Swingkompresorem Sawafuji nové generace s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze (nově uložen naležato) umožňuje plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednici lze regulovat elektronickým termostatem s plynulou regulací teploty. Výparník je uložen po celém vnitřním obvodu lednice a není integrován do boxu. Lednice je vybavena drátěným košem, šroubovatelnými madly a kvalitním DC kabelem na připojení ve vozidle s palubním napětím 12V nebo 24V a vnitřním LED osvětlením. Uzávěr a panty jsou kovové. Víko lze vysunutím do boku jednoduše odejmout. Vestavěnou ochranu baterie lze nastavit pro 12 i 24V DC ve dvou úrovních ( High a Low), popř. zcela vypnout (OFF). 

Barva:
Odstín platinum

Přednosti: velmi spolehlivý a odolný kompresor, výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru, vibrační odolnost kompresoru 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách, vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád, kvalitní izolace, precizní dílenské zpracování, výparník není integrován do boxu a tím jednoduchá oprava nebo výměna poškozeného, velmi kvalitní autokonektory pro připojení do autozapalovače. Nadstandardní spolehlivost a životnost autolednic ENGEL.

Nedostatky: nezjištěny

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky