0 Kč

Dvouzónová kompresorová autochladnička / autolednice / automraznička *** ARB Zero Dual 69l

Kód zboží: 10802693

Dostupnost: Do tří dnů

Výrobce: ARB Australia

Záruka: 3 roky

 

Vaše cena: 31 620 Kč (38 260 Kč s DPH)

Množství:

AKCE DOPRAVA ZDARMA PO ČR !

Objem: 69litrů (24l/45l)
Napětí: 12/24/230V
Výkon: 
Izolace: PUR
Termostatická regulace: +10 až -22°C
Rozměry v/š/h: 469x564x755 mm
Hmotnost: 28.3Kg
Spotřeba: 2,9Ah (12V DC nastaveno na -15°Cv 1.zóně, 3°C nastaveny v 2. zóně, při okolní teplotě 32°C) 

Společnost DALIX dodává řadu špičkových robustních autolednic australského výrobce ARB. Po počáteční spolupráci ARB s legendárním výrobcem autolednic ENGEL, vyvinula společnost ARB vlastní řadu autolednic  pro 4 × 4 expedice v australském vnitrozemí. Robustnost a mechanická odolnost autolednic ARB s ocelovým pláštěm boxu je umocněna masivním víkem s ocelovými panty. Díky skvělé izolaci nabízejí autolednice ARB nekompromisní výkon s teplotním rozsahem od +10 až -22°C, čímž je možné udržovat potraviny  chladné, nebo v případě potřeby zamrazit. Chlazení je provedeno pomocí chladicího okruhu s kompresorem s nízkými nároky na údržbu. Velkorysá izolace a výkonný kompresor zajišťují účinné a rychlé chlazení. 

Box má hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící jednotkou a variabilním výkonem, ochranou baterie proti vybití se třemi úrovněmi nastavení a ochranou proti přepólování. Autolednička je vybavena vestavěnými madly pro snadné přenášení a zároveň poslouží jako úchytné body pro upevnění autolednice ve vozidle. Ovládání autoledničky pomocí membránového ovladače s LED indikací je doplněno možností nastavit jas displeje. Autolednička má jednolitý vnitřní prostor (mražení, chlazení celého vnitřního objemu). Vnitřní prostor je vybaven drátěným košem a standardem je vnitřní LED osvětlení. 

Léty prověřené autolednice ARB se nyní dočkaly své modernizace.

Výrobce ARB se zaměřil na vylepšení a modernizaci ovládání odpovídající současným trendům a autolednice vybavil vysílačem – nově nabízí propojení skrze technologii Bluetooth. Díky využití Bluetooth technologie získá uživatel dokonalý přehled o aktuálním stavu lednice a hlavně zcela nově je možné bezdrátově ovládat jednotlivá nastavení lednice, pohodlně, z chytrého mobilního telefonu. Podporovány jsou operační systémy Android a iOS. Aplikace ARB Fridge Connect nabídne širokou škálu informací a nastavení lednice. K aplikace ARB Fridge Connect je možné připojit jednu a více lednic ARB.

Nastavení:

 • Volba zobrazovaných jednotek (°C / °F)

 • Úroveň ochrany proti vybití baterie

 • Intenzita podsvícení displeje

 • Naprogramování až 3 uživatelským režimů (Například program Zmrzlina – 10 °C)

Získané informace:

 • Aktuální teplota

 • Nastavená teplota

 • Provozní stav lednice (zapnutá/vypnutá)

 • Upozornění na otevřené víko lednice

 • Aktuální napájecí napětí

 • Vizuální upozornění na nízké napětí baterie

    

  Naše poznatky: 

  S ohledem na naše prodejní a hlavně servisní zkušenosti po více jak 25 letém působení na trhu mobilního chlazení  můžeme konstatovat, že produkty ARB společně s ENGEL a DOMETIC patří k TOP3 značkám na trhu autolednic. Tento závěr vychází z poznatku kvality zpracování, spolehlivosti a především délky životnosti jednotlivých produktů

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky