0 Kč

Ezetil E3000A CARBON termoelektrická autochladnička 12/24V/230V

Kód zboží: 10776676

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Ezetil

Záruka: 24 měsíců

 

Vaše cena: 2 770 Kč (3 352 Kč s DPH)

Množství:

AKCE DOPRAVA ZDARMA PO ČR !


Objem: 
23 litrů
Napětí: 12/24230V DC/AC
Výkon: při 12V 48W, při 230V 41W
Chladící účinek: až 20ºC pod okolní teplotu
Vnější rozměry v/š/h: 480/290/390 mm
Lze vložit: 1,5l lahev
Hmotnost: 4,3kg

Termoelektrická autochladnička EZETIL E300A je mobilní box určený pro univerzální použití s možností napájení na 12/24V a 230V. Chladnička je opatřena madlem pro snadný přenos a s víkem v karbonové imitaci. Box má velice dobrou izolaci. Chladící účinek až 20°C pod okolní teplotu zajišťuje termoelektrický systém zabudovaný ve víku a tento účinek patří ke standardní hodnotám v dané cenové kategorii. Chladiče jsou doplněny ventilátory pro zajištění cirkulace chladného vzduchu uvnitř boxu a odvod odpadního tepla na vnější straně víka. Chladnička je vybavena jak pro připojení ve vozidle na 12V/24 DC, tak pro připojení do sítě na 230V AC samostatnými kabely, které jsou pevně zabudovány ve víku. Ve víku je také vytvořena schránka pro uložení kabelů.  Při napájení 230V je možné použít funkci BOOST. Lednice má displej pro zobrazení vnitřní teploty a integrovanou ochranu proti vybití baterie. 

Funkce BOOST: Chladničku lze při provozu na 230V uvést do režimu BOOST stisknutím tlačítka na víku. Režim je indikován LED diodou. Chladnička přejde na 24hodin z režimu ECO na maximální výkon stejný jako při chodu z 12V, režim BOOST lze opětovným stisknutím tlačítka vypnout.

Pro provozování chladicího boxu na sedadle vozidla je box vybaven praktickými úchyty pro fixaci boxu bezpečnostním pásem. 

Barva: 
kombinace světle šedé a tmavě šedé barvy s víkem v karbonové imitaci

Přednosti: 
příznivá pořizovací cena, možnost napájení jak na 12/24V DC, tak 230V AC, velmi dobře řešený vnitřní prostor s možností vložení 2 litrové lahve na stojato, funkce BOOST, integrovaná ochrana proti vybití baterie

Upozornění:  Do termoelektrické autochladničky je nutné vkládat potraviny a nápoje předchlazené. Chladící účinek termoeletrických chladniček je takový, že má udržovat potraviny a nápoje v chladném stavu. Pro rychlé ochlazení potravin a nápojů z pokojové teploty, popř. k zamražení je lepší zvolit kompresorovou autolednici s vyšším chladícím účinkem.

Produkty EZETIL jsou nově vyráběny a distribuovány v síti DOMETIC. Společnost DALIX, s.r.o. je certifikovaným distributorem DOMETIC a také dovozcem tohoto produktu s plnohodnotným servisním zázemím.

 

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky