0 Kč

Kompresorová voděodolná autochladnička / autolednice / automraznička *** ARB Elements Fridge Freezer 60 lt.

Kód zboží: 10810603

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ARB Australia

Záruka: 3 roky

 

Vaše cena: 33 033 Kč (39 970 Kč s DPH)

Množství:

Objem: 60litrů    
Napětí: 12/24/230V
Výkon: W
Izolace: PUR
Termostatická regulace: +10 až -18°C
Rozměry v/š/h: 440x490x820 mm
Hmotnost: 31,8Kg

ARB Elements Fridge Freezer nerezová voděodolná lednice s embosovanými logy na stranách je nový přírůstek do rodiny ARB ledniček. Model byl vyvíjen celé 3 roky a čekání stálo za to. Konstruktéři ARB dosáhli stanoveného cíle, aby autolednička působila drsným dojmem a také, aby drsným podmínkám odolávala. Lednice ARB Elements Fridge Freezer 60 lt  je vyrobena z nerezové oceli, v rozích je osazena odolnými lištami z ASA plastu. Před nekalými úmysly jí chrání elektronicky uzamykatelný zámek. Jedinečná plynová vzpěra fixuje víko lednice přesně tam, kde víko zastavíte.

Požadavek na jednoduchou manipulaci s otevřeným víkem je u menších modelů vyřešen odnímatelným víkem lednice. U tohoto modelu je použita tlumičová vzpěra, která drží víko v libovolné poloze a to od uzavřené až do vzpřímené polohy.

 

 

Společnost ARB přišla s unikátním magnetickým zámkem, který zamezí neoprávněnému přístupu do ledničky. Po zadání kódu je možné víko ledničky mechanicky zablokovat/ uzamčít a opětovně odkódováním otevřít. Při sklopení víka lednice dojde k překrytí touchpadu, kde je ovládána teplota. Ovládání teploty, nízkého napětí a další funkce lednice je možné  zabezpečit kódem.

Robustnost a mechanická odolnost autolednic ARB s nerezovým pláštěm boxu je umocněna masivním víkem s ocelovými panty. Díky skvělé izolaci nabízí autolednice nekompromisní výkon s teplotním rozsahem od +10°C do -18°C, čímž je možné udržovat potraviny  chladné, nebo v případě potřeby zamrazit. Chlazení je provedeno pomocí chladicího okruhu s kompresorem s nízkými nároky na údržbu. Velkorysá izolace a výkonný kompresor zajišťují účinné a rychlé chlazení. 

Box má hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící jednotkou a variabilním výkonem, ochranou baterie proti vybití se třemi úrovněmi nastavení a ochranou proti přepólování. Vnitřní prostor je vybaven drátěným košem a standardem je vnitřní LED osvětlení. 

Autolednici lze upevnit pomocí Upevňovací sady lednice ARB Elements Fridge Freezer s využizím fixačních šroubů na lednici (volitelné příslušenství).

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky