0 Kč

Kompresorová autochladnička / autolednice / automraznička *** ENGEL MT45G-P (Platinum) 12/24/230V

Kód zboží: SAWMT45G-G3-P

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SAWAFUJI (HONDA) - Japonsko

Záruka: 3 roky

 

Běžná cena: 22 990 Kč (27 818 Kč s DPH)

Vaše cena: 17 510 Kč (21 187 Kč s DPH)

Množství:

AKCE: PŘI KOUPI AUTOLEDNICE ZA INTERNETOVOU CENU (VAŠE CENA) OBDRŽÍTE HRNEK ENGEL ZDRAMA

Objem: 40 litrů
Napětí: 12/24/230V
Výkon: 32W
Energetická třída: A ++
Izolace: PUR
Vibrační odolnost kompresoru: 6g
Termostatická regulace: +10 až -18ºC 
Proudové odběry: od 0,5 do 2,5 A maximum
Rozměry v/š/h: 508x647(bez madla)x364 mm
Hmotnost: 22 kg

Průměrná doba chodu kompresoru při nastavené vnitřní teplotě +5°C:

20% při okolní teplotě 20°C                         
30% při okolní teplotě  32°C


Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení
Kompresorová autolednička/automraznička ENGEL MT45G Platinum série je osazena hermeticky uzavřeným Swingkompresorem Sawafuji nové generace s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze (nově uložen naležato) umožňuje plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednici lze regulovat elektronickým termostatem s plynulou regulací teploty. Výparník je uložen po celém vnitřním obvodu lednice a není integrován do boxu. Lednice je vybavena drátěným košem, šroubovatelnými madly a dvěma kabely na připojení ve vozidle s palubním napětím 12V nebo 24V a k hlavnímu síťovému napětí 230V a vnitřním LED osvětlením. Uzávěr a panty jsou kovové. Do boxu lze vložit 12 x 1,5 litrových lahví nastojato. Víko lze vysunutím do boku jednoduše odejmout. Vestavěnou ochranu baterie lze nastavit pro 12 i 24V DC ve dvou úrovních ( High a Low), popř. zcela vypnout (OFF).

Barva:
Odstín platinum

Přednosti: velmi spolehlivý a odolný kompresor, výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru, vibrační odolnost kompresoru 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách, vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád, kvalitní izolace, garance dosažení teploty pro hluboké mražení (-18°C a nižší), precizní dílenské zpracování, výparník není integrován do boxu a tím jednoduchá oprava nebo výměna poškozeného, velmi kvalitní autokonektory pro připojení do autozapalovače. Nadstandardní spolehlivost a životnost autolednic ENGEL.

Nedostatky: nezjištěny

Pozn.: Vnitřní nastavená teplota  je velmi stabilní (hystereze 0,5°C). Našim interním měřením certifikovaným dataloggerem byla naměřená hodnota shodná s nastavenou teplotou na displeji. Z tohoto důvodu je lednice vhodná na transport vzorků se sledovanou a deklarovanou teplotou. Viz graf chlazení s přednastavenou teplotou -10°C v záložce ke stažení.

. .
Heureka - ověřeno zákazníky