0 Kč

Kompresorová autochladnička / autolednice / automraznička *** ENGEL MD80-F-C-S, 12/24V

Kód zboží: SAWMD80F-C-S

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: SAWAFUJI (HONDA) - Japonsko

Záruka: 3 roky

 

Běžná cena: 47 960 Kč (58 032 Kč s DPH)

Vaše cena: 30 390 Kč (36 772 Kč s DPH)

Množství:

Objem: 80 litrů (40 l chlazení / 37 l ***)
Napětí: 12/24V
Výkon: 52W
Izolace: PUR
Vibrační odolnost kompresoru: 6g
Termostatická regulace: +5 až -18ºC, Vestavěný digitální teploměr
Rozměry v/š/h: 561x790(bez madla)x490 mm
Hmotnost: 39 kg
Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení

Kompresorová autolednička/automraznička ENGEL MT80F-C-S má hermeticky uzavřený Swingkompresor Sawafuji s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze - plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednice má plynulou regulaci teploty otočným termostatem. Vnitřní prostor je rozdělen na 40 l chlazení a 37 hluboké mražení. Výparník je uložen po celém vnitřním obvodu mrazáku, ktery tvoří 50% vnitřního prostoru boxu. Lednice je vybavena dvěma drátěnými koši, šroubovatelnými madly a dvěma kabely (1x s volnými vodiči, 1x s konektorem do autozapalovače) pro připojení ve vozidle s palubním napětím 12V nebo 24V. Uzávěr a panty jsou kovové. Mrazáček má samostatné víko. Na ovládacím panelu je zabudovaný přesný digitální teploměr.

 

K lednici lze na požádání  dodat měnič pro připojení k síťovému napětí 230V AC (není součástí dodávky).

 

Materiál:
Lakovaný ocelový plech

Barva:
Stříbrná metalíza

Přednosti: velmi spolehlivý a odolný kompresor, výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru, vibrační odolnost kompresoru 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách, vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád, kvalitní izolace, garance dosažení teploty pro hluboké mražení (-18ºC a nižší), precizní dílenské zpracování, výparník není integrován do boxu a tím jednoduchá oprava nebo výměna, díky metalickému laku velmi atraktivní vzhled.
 

DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor ENGEL pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis

  

. .
Heureka - ověřeno zákazníky