0 Kč

Kompresorová autochladnička / autolednice / automraznička ** ENGEL SB30G-W 12/24V

Kód zboží: SAWSB30G-W

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SAWAFUJI (HONDA) - Japonsko

Záruka: 3 roky

 

Běžná cena: 19 900 Kč (24 079 Kč s DPH)

Vaše cena: 16 900 Kč (20 449 Kč s DPH)

Množství:

Objem: 30 litrů
Napětí: 12/24V DC
Proudové odběry: 2,7 A / 12V DC
                                1,5 A / 24V DC
Ochrana baterie – vypínací napětí:
9,6V při palubním napětí 12V DC
20,4V při palubním napětí 24V DC
Izolace: PUR
Termostatická regulace: +8 až -8°C
Rozměry v/š/h: 250x440x560 (716 vč. kompresoru) mm
Hmotnost: 19 kg
 
Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení

Kompresorová autochladnička ENGEL SB 30G-W má hermeticky uzavřený Swing kompresor nové generace SAWAFUJI SK511-R (made in Japan) s integrovanou řídící jednotkou a ochranou baterie proti vybití. Autolednička je vybavena mechanickým termostatem. Vnitřní prostor je ucelený, šuplík je opatřen kovovým pojezdem a je celý výsuvný. Do lednice lze umístit lahve naležato. Autolednička je uzpůsobena pro přeložení kompresorové jednotky na levou či pravou stranu. Za tímto účelem jsou již na bočních stěnách lednice zapuštěny matice. V případě vestavby autolednice do stísněných prostor, lze kompresorovou jednotku umístit mimo lednici až do vzdálenosti 1,5 m. Je-li lednice obstavěna a kompresorová jednotka zůstane ponechána v originální pozici (zadní stěna), potom je odvod teplého vzduchu od kompresoru zajištěny přídavným ventilátorkem a soustavou odtahových kanálků v horních rozích autolednice. Tímto systémem ochlazování je zabráněno přehřátí kompresoru a následnému odstavení lednice. Vlastnosti Swing kompresoru zůstávají zachovány jako u standardních chladicích/mrazicích boxů ENGEL, tudíž vibrační odolnost kompresoru a trvalý provoz při velkých náklonech, předurčuje využití této lednice v náročných podmínkách, např. off-road , expediční vozidla či lodě.
 

Aby bylo zabráněno poškození kompresoru případnou nechtěnou záměnou polarity napájení či zkratu, je nutné poblíž baterie nainstalovat odpovídající pojistku 15A (12V) anebo 10A(24V).

Barva: 
Černá

Přednosti: velmi kvalitní a spolehlivý Swing kompresor s nadstandardními parametry a malou spotřebou. Unikátní systém odvětrání kompresoru. Možnost instalace kompresoru mimo lednici. Ideální do off-road vestaveb.

 

 

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky