0 Kč

Kompresorová autochladnička / autolednice Mobicool - FR34 12/24/100-240V

Kód zboží: FR34

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MOBICOOL - Dometic Group

Záruka: 24 měsíců

 

Běžná cena: 8 990 Kč (10 878 Kč s DPH)

Vaše cena: 6 780 Kč (8 204 Kč s DPH)

Množství:

Jedná se o doprodej modelové řady 2019. V případě, že již nebude tento model k dispizici, obdržíte za tuto cenu novější model 2020 viz.odkaz: MCF32 , Jedná se o naprosto identický produkt, pouze v jiné barevné kombinaci.

Objem: cca 31 litrů
Napětí: 12/24V DC a 100-240V AC
Výkon: 4,0A /12V, 2,0/24V
Izolace: 
PUR
Termostatická regulace:  +10 až -10ºC (při okolní teplotě +16°C až + 32°C)
Rozměry v/š/h: 407 x 365 x 584 mm 
Lze vložit: ze šikma 1,5 a 2 l lahve 
Hmotnost: 11,4 kg

 

Autolednici Mobicool FR  34 nabízíme jako cenově dostupný produkt k námi nabízeným profesionálním autolednicím.

Nejprodávanější chladicí box, nejen v České republice, je konstruován k provozu v zásuvce na stejnosměrný proud v automobilu 12 nebo 24V, lodi nebo obytném automobilu, nebo zásuvce na střídavý proud 100-240 V (hlavní síť). Základem každé kompresorové autochladničky je spolehlivý kompresor. U tohoto modelu je použit stejný typ kompresoru jako u originálních autolednic vozidel VOLVO, SCANIA, MERCEDES BENZ nebo koncernu VW.
Kompresorová autolednička/automraznička Mobicool FR34   umožňuje chladit potraviny, udržovat je chladné a také je zamrazit. Chlazení  je zajištěno  bezúdržbovým chladicím okruhem s hermeticky uzavřeným  kompresorem a integrovanou řídící jednotkou. Autolednička je vybavena ochranou baterie proti vybití se třemi úrovněmi nastavení, jednotlivé funkce  lze nastavit pomocí membránového ovladače s LED indikací.  Autolednička má ucelený vnitřní prostor osazený po obvodě výparníkem pro dosažení velmi rychlého chladicího účinku, dále je vybavena vnitřním osvětlením. Výklopná madla zajišťují jednoduchou a příjemnou manipulací s autochladničkou.

Autolednička k mobilnímu použití je ideální pro běžnou dovolenou a může být provozována až do náklonu 30°, např. na lodích.

 

Mimořádně nízká hmotnost kompresorvé chladničky je dána menším kompresorem. Z tohoto důvodu je chladnička také limitována nižší možnou dosažitelnou teplotou , tj.- mínus 10°C při okolní teplotě 32°C. Pokud uvažujte provozovat tento model chladničky za účelem hlubokého mražení, doporučujeme výkonnější modely z naší nabídky.    

Barva:
Kombinace odstínů světle šedé a šedomodré barvy.

Výhody: Nejlehčí autolednice v dané objemové třídě. Velmi příznivý poměr cena/vnitřní objem/užitná hodnota. Autochladnička je vybavena několikastupňovým snímačem baterie, který chrání vaši baterii (ve vozidle) před příliš hlubokým vybitím.  Možnost provozování  i na 230V AC. Garance servisu firmou DALIX

Garance servisu

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky