0 Kč

Kompresorová autochladnička / autolednice Mobicool - MCF60 12/24/100-240V

Kód zboží: MCF60

Dostupnost: Skladem

Výrobce: MOBICOOL - Dometic Group

Záruka: 24 měsíců

 

Běžná cena: 10 890 Kč (13 177 Kč s DPH)

Vaše cena: 8 250 Kč (9 983 Kč s DPH)

Množství:

AKCE DOPRAVA ZDARMA PO ČR !
 
Objem: cca 58 litrů
Napětí: 12/24V DC a 100-240V AC
Výkon: 4,0A /12V, 2,0/24V
Izolace: PUR
Rozměry v/š/h: 480x450x680mm
Termostatická regulace:  +10 až -10ºC  (při okolní teplotě +16°C až + 32°C)
Lze vložit: 1,5 l lahve
Hmotnost: 18,4 kg
 
Novinka roku 2020.
 
 

Autolednici Mobicool MCF  60 nabízíme jako cenově dostupný produkt k námi nabízeným profesionálním autolednicím.

Tato autolednice je konstruována k provozu v zásuvce na stejnosměrný proud v automobilu 12V nebo 24V, lodi či obytném automobilu, nebo zásuvce na střídavý proud 100-240 V (hlavní síť). Základem každé kompresorové autochladničky je spolehlivý kompresor. U tohoto modelu je použit stejný typ kompresoru jako u originálních autolednic vozidel VOLVO, SCANIA, MERCEDES BENZ nebo koncernu VW. 
Kompresorová autolednička/automraznička Mobicool  MCF60  umožňuje chladit potraviny, udržovat je chladné a také je zamrazit. Chlazení  je zajištěno  bezúdržbovým chladicím okruhem s hermeticky uzavřeným  kompresorem a integrovanou řídící jednotkou. Autolednička je vybavena ochranou baterie proti vybití se třemi úrovněmi nastavení, jednotlivé funkce  lze nastavit pomocí membránového ovladače s LED indikací.  Autolednička má ucelený vnitřní prostor osazený po obvodě výparníkem pro dosažení velmi rychlého chladicího účinku, dále je vybavena vnitřním osvětlením, které lze zapínat a vypínat ovládacím tlačítkem. Výklopná madla zajišťují jednoduchou a příjemnou manipulací s autochladničkou.

Autolednička k mobilnímu použití je ideální pro běžnou dovolenou a může být provozována až do náklonu 30°, např. na lodích.

Barva:

Kombinace odstínů světle šedé a šedomodré barvy.

Výhody: Nejlehčí autolednice v dané objemové třídě. Velmi příznivý poměr cena/vnitřní objem/užitná hodnota. Autochladnička je vybavena několikastupňovým snímačem baterie, který chrání vaši baterii (ve vozidle) před příliš hlubokým vybitím.  Možnost provozování  i na 230V AC. Uvedený výrobek je součástí výrobního programu DOMETIC, tudíž kvalita je garantována. Společnost DALIX, s.r.o. je certifikovaným distributorem pro ČR a má zajištěny dodávky náhradních dílů pro záruční i pozáruční servis. Garance servisu firmou DALIX

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky