0 Kč

Kompresorové ARB

O společnosti ARB

Počátky ARB sahají do roku 1975, kdy byl zakladatel společnosti, Tony Brown, inspirován 4WD (off road vozidlo s pohonem obou náprav) výletem přes horní konec Austrálie.

V pozici řidiče 4WD spoléhal na domácí nebo špatné vybavení, které nebylo navrženo pro rozsáhlé expedice Outback. Nekonečné vlnité silnice, extrémní teploty a těžká břemena nesená australskými cestujícími nesmírně trestala vozidla, která tyto podmínky pravidelně řešila. Mnoho let strávené trápením na svém voze Land 1 Land Rover se ukázalo jako mimořádně prospěšné pro Tonyho budoucnost. Díky cestovatelské zkušenosti se zrodil nápad - dobře konstruované a odolné vybavení, které by splňovalo náročné požadavky majitelů 4WD.

Když se Tony vrátil do Melbourne, uvedl teorii do praxe a začal pracovat v rodinné garáži, aby vyřešil některé nedostatky produktů, s nimiž se při své cestě setkal. Bylo to přesně to, na co australští majitelé  4WD čekali. Byla založena společnost ARB, iniciály Anthony Ronalda Browna. Dnes je ARB největším australským výrobcem a distributorem příslušenství 4 × 4. Společnost ARB má rozsáhlou mezinárodní působnost s kancelářemi v USA, Evropě a na Středním východě a exportní síť, která sahá do více než 100 zemí po celém světě. ARB filosofie se však nikdy neoprostila od svého původního kurzu - především kvalita, spolehlivost a praktičnost.

Hotové zboží je uloženo v hlavním skladu ARB v australském Melbourne, kde je expedováno do více než 100 zemí po celém světě.

. .
Heureka - ověřeno zákazníky