0 Kč

Autochladničky kompresorové Dometic - WAECO

Ve zkratce o DOMETIC …

Švédská skupina Dometic Group, jejíž počátky sahají do roku 1922, získala německou mezinárodní společnost WAECO Group, čímž posílila svou pozici světového leadera a globálního dodavatele profesionálních produktů pro vozidla a lodě.

Dometic a Waeco jsou opravdu perfektní kombinací. Společně nabízí komplexnější výběr komfortních produktů na globálním trhu volného času, a to jak výrobcům OEM, tak přímo koncovým spotřebitelům.

Dometic je organizován do tří regionů: Americas, EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) a APAC (Asie a Oceánie). Vyrábí a dodává rozmanitou škálu produktů pro použití v rekreačních vozidlech, nákladních vozech a prémiových vozech, rekreačních a pracovních člunech a pro řadu dalších použití. Společnost  má silnou pozici na rozšiřujícím se trhu s náhradními díly pro komfortní vybavení vozidel a lodí prostřednictvím dobře zavedeného distribučního řetězce.

Provozuje 27 výrobních a montážních závodů ve dvanácti zemích a výrobky prodává v přibližně 100 zemích. Dometic je držitelem mnoha světových ocenění za inovaci, design a jakost produktů.

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky