0 Kč

Minichladnička/minibar Dometic Silencio DS 301 H (zdravotnictví)

Kód zboží: 9620000036

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Dometic - WAECO

Záruka: 2 roky

 

Vaše cena: 17 900 Kč (21 659 Kč s DPH)

Množství:

Objem: 28 litrů
Napájecí napětí: 230V AC
Výkon: 65W
Energetická spotřeba kWh/24h: 0,86
Izolace: PUR
Rozměry v/š/h: 580x422x393 mm
Hmotnost: 15 kg
Systém chlazení: Absorpční technologie

Absorpční minilednice Dometic Silencio DS301 H je konstruována pro zdravotnická zařízení – nemocnice, lékařské ordinace, lékárny, laboratoře, apod. k uchování léků v teplotním rozmezí 2 – 8°C. Lednice je vybavena magnetickým těsněním a LED osvětlením. Akustický signál upozorňuje na otevřená dveře lednice po 20 vteřinách od otevření.
Vnitřní ventilátor vyrovnává teplotu v chladničce a zabraňuje tvoření námrazy na žebrech výparníku. Police mají v předu průhlednou desku chránící před vnikáním teplého vzduchu do vnitřního prostoru při otevírání lednice. Digitální teploměr zaznamenává minimální a maximální teplotu od posledního vynulování.
Hlavní výhodou tohoto systému chlazení je tichý chod a vysoká spolehlivost chlazení díky absenci pohyblivých komponentů (kompresor, ventilátor, apod).

DS 301H je standardně dodávána s digitálním teploměrem, vestavěným zámkem s klíči, stavitelnými policemi (vaničkami s organizérem), vnitřním LED osvětlením, siganlizací otevřených dveří, vnitřním ventilátorem, možností výměny dekoru dveřního panelu, možnost záměny otevírání dveří.

Materiál:
polystyrol

Barva:
Bílá, rámeček šedý

Přednosti: Pěkný design, kvalitní dílenské zpracování. Historie a tradice značky Dometic, dříve Electrolux. Systém chlazení používán od roku 1920.
Nedostatky: nezjištěny.

  

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky