0 Kč

Minichladnička/minibar Dometic Silencio DS 601 H (zdravotnictví)

Kód zboží: DS 601 H

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Dometic-WAECO

Záruka: 2 roky

 

Vaše cena: 20 550 Kč (24 866 Kč s DPH)

Množství:

Objem: 53 litrů
Napájecí napětí: 230V AC
Výkon: 85W
Energetická spotřeba kWh/24h: 1,05
Izolace: PUR
Rozměry v/š/h: 592x486x494 mm
Hmotnost: 20 kg
Systém chlazení: Absorpční technologie

Absorpční minilednice Dometic Silencio DS601 H je konstruována pro zdravotnická zařízení – nemocnice, lékařské ordinace, lékárny, laboratoře, apod. k uchování léků v teplotním rozmezí 2 – 8°C. Lednice je vybavena magnetickým těsněním a LED osvětlením. Akustický signál upozorňuje na otevřená dveře lednice po 20 vteřinách od otevření.
Vnitřní ventilátor vyrovnává teplotu v chladničce a zabraňuje tvoření námrazy na žebrech výparníku. Police mají v předu průhlednou desku chránící před vnikáním teplého vzduchu do vnitřního prostoru při otevírání lednice. Digitální teploměr zaznamenává minimální a maximální teplotu od posledního vynulování.
Hlavní výhodou tohoto systému chlazení je tichý chod a vysoká spolehlivost chlazení díky absenci pohyblivých komponentů (kompresor, ventilátor, apod).

DS 301H je standardně dodávána s digitálním teploměrem, vestavěným zámkem s klíči, stavitelnými policemi (vaničkami s organizérem), vnitřním LED osvětlením, siganlizací otevřených dveří, vnitřním ventilátorem, možností výměny dekoru dveřního panelu, možnost záměny otevírání dveří.

Materiál: polystyrol

Barva: Bílá

Přednosti: Pěkný design, kvalitní dílenské zpracování.
Historie a tradice značky Dometic, dříve Electrolux. Systém chlazení používán od roku 1920.

Nedostatky: Nezjištěny.

  

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky