0 Kč

Oddělovací transformátor Mastervolt Mass GI 7

Kód zboží: 88000705

Kategorie: 1

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: MASTERVOLT

Záruka: 2 roky

 

Vaše cena: 47 000 Kč (56 870 Kč s DPH)

Množství:

Rozsah výstupního napětí:  90-255V
Rozsah výstupní frekvence: 45-65 Hz
Rozsah vstupního napětí:  90-255V
Nominální vstupní proud při 230V: 32A
Rozsah vstupní frekvence: 45-65Hz
Účinnost: > 93%
Výkon: 7000W
Rozměry (v x š h): 340x261x144mm
Hmotnost:  10kg
 

Technologie: vysokofrekvenční
Spotřeba energie bez zatížení (naprázdno): 44W
Rozsah okolní provozní teploty: 0-40°C
Vypnutí při: 80°C
Relativní vlhkost: max.95%
Třída ochrany: IP23
Chlazení: ventilátor s regulovatelnou rychlostí
Kompatibilní s MasterBus: ano
Vypínací charakteristika jističe: B-charakteristika
Soft Start: ano 

Při zavádění břehové přípojky na palubě Vaší lodi musíte být opatrní, zejména, je-li loď vyrobena s hliníku nebo oceli, protože nedostatečná konfigurace Vašeho palubního systému může vést k elektrolýze, což vede ke korozi kovových částí. Oddělovací transformátor Mastervolt pomůže uchovat Vaši cennou loď v bezvadném stavu a poskytne Vám bezpečnost prostřednictvím správně uzemněného systému napájení. Mass GI je extrémně malý a lehký transformátor dodávaný s nejnovější, vysokofrekvenční, elektronickou spínací technologií.

Vhodný pro 120V a 230V AC systémy jeho kapacita lze zvětšit paralelním spojením více zařízení (Dvě paralelně spojená zařízení budou mít dvojnásobný výkon). Tento oddělovací transformátor může být namontován v libovolné poloze na stěnu nebo podlahu. Nepotřebujete žádné silentbloky nebo gumové podložky, přístroj nevibruje ani není příliš hlučný. Integrovaný Soft Start řídí proud z břehové přípojky.


Led Indikátor zobrazuje načtená data. Lze jej dálkově ovládat prostřednictvím jakéhokoliv MasterBus panelu. K dispozici je také připojení pro automatickou aktivaci generátoru, pokud je výkon břehové přípojky přetížen. Mass GI má marine hliníkový kryt a profesionální spojení s kabelovými průchodkami, které odlehčí tah kabelu. Všechny oddělovací transformátory Mastervolt jsou v souladu s předpisy CE a ABYC (norma USA) pro plavidla.

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky