0 Kč

Pasivní izolovaný kontejner Olivo ROLL 650 - 644 litrů

Kód zboží: ROLL 650

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Olivo

Záruka: 24 měsíců

 

Běžná cena: 56 780 Kč (68 704 Kč s DPH)

Vaše cena: 45 430 Kč (54 970 Kč s DPH)

Množství:

Vnější rozměry v/š/h: 1840x740x940 mm
Vnitřní rozměry v/š/h: 1500x565x760 mm
Objem: 644 litrů
Koef. K: 0,38 W/m2.k  
Hmotnost: 100 kg
Izolace: polyuretanová pěna
 

Tyrkysové izolované kontejnery ROLL jsou vyráběny s použitím nejnovějších technologií rotačního tvarování, která umožňuje tvarování dvojstěnného tělesa (obalu boxu) a dveří  "v jednom kroku".

Po fázi tvarování se izolační surovina, nejnovější generace expandované polyuretanové pěny, vstříkne do dvojité stěny.

Jednolitý design poskytuje izolovaným kontejnerům ROLL výborné izotermické vlastnosti a delší životnost izolační suroviny.
Vzhledem k tomu, že polyuretanová pěna je zapouzdřena uvnitř zcela utěsněné dvojité plastové stěny, izolační materiál si zachovává svou celistvost a kvalitu po mnoho let.

Roll je mobilní chladicí izolovaný kontejner, obecně vybavený kolečky (od modelu Roll 220). Přední otevírání dveří umožňuje vizuální kontrolu a přístup k celému nákladovému prostoru. Vnitřní část kontejneru může být vybavena mřížkovými policemi pro umístění potravin bez rizika jejich  poškození.

Izolované kontejnery řady Roll  jsou široce používány k distribuci potravin do prodejen nebo různých prodejních míst z distribučních center.

Rozměry a velikosti:

Řada ROLL se skládá ze série kontejnerů s užitečným objemem od 130 litrů do 1400 litrů.

Rozměry Roll izolovaných kontejnerů musí odpovídat logistickým standardům. Pokud zákazník pracuje s paletami, rychlost naplnění vozidla se optimalizuje pomocí kontejnerů s paletovými nebo půlpaletovými  základnami.

Řada ROLL nabízí také kontejnery, které lze naložit bednami nebo kartony o rozměru 600 x 400 mm.

Recyklace:

U boxů Bac a kontejnerů Roll, které jsou na konci životnosti, OLIVO nabízí svým zákazníkům služby zpracování a recyklace.
OLIVO shromažďuje kontejnery, které mají být likvidovány.

Kovové části (zámky, rám, kolečka, síťové vložky apod.) jsou odstraněny a 100% recyklovány.
„Tělo“ izolačního kontejneru Roll je rozřezáno na panely. Panely a dveře z sendviče z polyethylenu / polyuretanu jsou pak rozemlety a dva materiály odděleny vibracemi.
Polyethylen je recyklován a odeslán k recyklaci. Vzhledem k tomu, že polyuretanová pěna není recyklovatelná, přeměňuje se na energii spalováním

Na konci procesu zpracování OLIVO poskytuje vlastníkovi izolačních kontejnerů a boxů certifikát o likvidaci s uvedením typu a sériového čísla.

Pozn. Obrázky použité v textu jsou ilustrativní a jejich vyobrazení nemusí být naprosto identické s tímto produktem.

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky