0 Kč

Střešní nezávislá dělená kompresorová klimatizace Dometic - WAECO CoolAir SP 950 - Super flat, 24V DC - Renault Magnum (klimatizační jednotka + instalační kit)

Kód zboží: SP9100300034

Kategorie: 2.09

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Dometic - WAECO

Záruka: 2 roky

 

Cena na dotaz

Poskytujeme dealerské a množstevní slevy.

Pro zpracování cenové nabídky nás prosím vždy kontaktujte.

Světová novinka IAA 2010 Hannover - unikátní, super nízký výparník 58 mm

                              

Chladicí výkon: 1000 W 
Napájecí napětí: 24V DC
Proudové odběry: 12 –22A
Chladivo: R 134a
Rozměry (v x š x h): kondenzační jednotka: 490x346x156mm, výparník: 58x778x577 mm
Rozměry (ø x d): Flexibilní hadice: 42 mm x 4,5 m
Kompresor: rotační HITACHI
Hmotnost:  kondenzační jednotka: 16 kg, výparník: 12 kg

Střešní nezávislá dělená klimatizace – nová generace úspěšné série střešních klimatizací WAECO. Příliš vysoké kabiny, spoilery, přesahující trajlery jako u transportu vozidel mnohdy neumožňují instalaci běžné klimatizace.
Světovým unikátem je extra nízká výparníková jednotka, kterou lze namontovat pod střešní spoiler. Zařízení je schopné zásobovat kabinu vozu osvěžujícím chladem stejně tak, jako osvědčené střešní klimatizační systémy.
Systém kombinuje všechny výhody tradičních dělených klimatizací s kompresorovými systémy montovanými na střeše vozidla. Výška výparníkové jednotky pouhých 58 mm nad střechou vozidla, umožňuje namontovat klimatizaci i na většinu kabin u kterých to doposud možné nebylo. Předností klimatizace je vysoce výkonný a hlavně spolehlivý hermeticky uzavřený rotační kompresor (pouze u klimatizací WAECO). Celý systém je naplněn ekologickým chladivem R 134a. Při montáži není nutno dodatečně plnit chladivem. Zařízení je vybaveno stavitelným hlídačem baterií v deseti úrovních. Základní systém, tak také nastavení klimatizace je obdobný jako u řady CA 850, dálkové ovládání zajišťuje nově časové funkce pro komfort posádky vozidla. Výkon klimatizace ve třech výkonových stupních + automatický chod lze ovládat buď na ovládacím panelu, nebo pomocí dálkového ovládání.
Klimatizace je vyrobena v Německu, je certifikována ADR, vlastní e-certifikát, Crash- test a test na vibrační odolnost. Montáž nevyžaduje vrtání a řezání při použití již existujících upevňovacích bodů.

Barva:
bílá UV-resistant, s možností barevného lakování

Obsah dodávky: Kondenzační jednotka, střešní výparníková jednotka, dálkové ovládání, napájecí kabel, upevňovací materiál, těsnění, stropní krycí rámeček, návod k obsluze v ČJ 

Upozornění:

Pro urychlení montáže klimatizace, resp. kondenzační jednotky na zadní stěnu kabiny vozidla,  lze využít montážní rámeček.  Instalací rámečku  (svařený z profilů jäckl), který  využívá  stávajících úchytů (šroubů) na kabině vozidla,  je zajištěna rovinná plocha pro kondenzační  jednotku.  Jedná se však o volitelné příslušenství, tudíž není standardně dodáván s klimatizací. Rámeček není nutný pro správnou funkci klimatizace. Více viz. Volitené příslušenství. 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky