0 CZK

Dometic GreenCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet

Code de la marchandise: 9600000133

Catégories: 7.03

Disponibilité: Skladom

Fabricant: Dometic

Garantie: 2 roky

 

Prix commun: 450 CZK (545 CZK avec T.V.A)

Votre prix: 320 CZK (387 CZK avec T.V.A)

Quantité:


Model : GreenCare tablety (Sanitárna prísada pre odpadové nádrže, 16 tabliet )
Barva: Zelená
Rozměry š/v/d : 95x130x95 mm
Hmotnost: 0,44 kg
Fyzikální forma čistícího prostředku : Tableta

Buďte přátelský k životnímu prostředí bez ztráty síly a účinnosti! Tablety GreenCare nezpůsobují žádný nepořádek a jsou rychle působící a vysoce účinnou přísadou do nádrže. Tyto předem nadávkované tablety jsou dodávány v praktické dóze, která šetří prostor a peníze. Vysoce efektivní přípravek do odpadového zásobníku. Přetváří odpad na tekutinu a předchází nepříjemnému zápachu.

MYSLITE EKOLOGICKY
Řada produktů Dometic Care, která je výsledkem innovativního výzkumu, je synonymem čistoty v každém drobném otvoru. Skvěle slučitelné s produkty pro odstranění skvr a zápachu na toaletě. Účinně jak je to nutné, jemně s ohledem životní prostředí, jak je to možné a naprosto jednoduše pro používala.

  • Ekologické tablety do toalety, které jsou šetrné k životnímu prostředí
  • Dávka je předurčena, čímž se zabraňuje předávkování a odpadu
  • Žádné rozlití ani nepořádek
  • Vhodně pro všechny přenosné a kazetové toalety
  • Rychlé rozložení odpadu bez tvorby nepříjemných plynů nebo zápachů
  • Tablety v rozpustném filmu připravené k použití
  • Lehčí a skladnější než kapaliny

BUĎTE ŠETRNÍ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
Ochrana životního prostředí je důležitým problémem, obzvláště při táboření. Tablety Dometic GreenCare Tabs jsou přísadou do toalety šetrnou k životnímu prostředí a pomáhají chránit naše okolí bez kompromisů v jejich síle nebo účinnosti. Jsou to vysoce účinné rozpustné sanitární tablety, vyrobené z materiálů šetrných k přírodě a lze je ihned používat. Jsou lehké a snadno se používají, šetří úložný prostor a díky přesné dávce v každé tabletě jsou také ekonomické. Tablety GreenCare pracují rychle, aby podpořily rozklad a předcházely zápachům. Jsou dodávány v praktické dóze. Šetřete peníze bez poškozování Země.

 Dometic GreenCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet Dometic GreenCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet Dometic GreenCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet
. .
Heureka - ověřeno zákazníky