0 CZK

Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450

Code de la marchandise: 9106601376

Disponibilité: Na dotaz

Fabricant: Dometic

Garantie: 24 mesiacov

 

Prix ​​sur demande

Quantité:


Kapacita: 30,4 litrů
Ocelové západky: 2 x 19 mm
Hmotnost: 14,5 kg
Rozměry (v x š x h): 200x450x410 mm
Barva Anthracite: (NCS8502)
Kompatibilita notebooku: Ano, až do 15"
Nouzové otevření: Hlavní klíč
Uzamykací systém: Motorizované s automatickým otevíráním
Typ pantu: Pravé panty
Ovládání trezoru: Hlavní kód
Vnitřní osvětlení: Ano, LED
Certifikáty: EAC, UKCA, CE

Trezor pro hotelové pokoje
Trezory Dometic se používají v hotelech po celém světě kvůli jejich elegantnímu vzhledu, špičkové technice a jednoduchému ovládání. Tento trezor do hotelových pokojů o rozměru 15'' nabízí vnitřní osvětlení LED, skladovací objem 30,4 l a je vybaven šestimístným hlavním kódem, čtyřmístným kódem pro hosta a jeho součástí je centrální klíč s vysokým stupněm zabezpečení.

STANDARD KVALITY V ZABEZPEČENÍ HOTELOVÝCH TREZORU
Hoteloví hosté po celém světě očekávají efektivní a bezpečnou službu pro uložení cenností ve svých hotelových pokojích, hoteloví manažeři zase požadují nejmodernější technologii zaručující bezproblémový a spolehlivý provoz pokojového trezoru. Nejnovější řada Dometic MD poskytuje nejmodernější řešení uspokojující všechny požadavky. Bezpečnostní koncepce lépe ochrání cennosti hostů. Zloději a lupiči na něm nenajdou žádné slabé místo, protože je zabudován v robustním krytu s 18mm ocelovými kolíky. Společnost Dometic usiluje hotelům splnit nejnáročnější standardy zabezpečení a hostům poskytnout nejlepší pohodlí mimo domov.

  • Dost místa na přenosné počítače a tablety
  • Vybaveno vnitřním osvětlením LED
  • Zajistí rychlé otevření, pokud má host s otevíráním problém
  • K dispozici je verze s pravým nebo levým pantem
  • Upevňovací sada (volitelná)

ODOLNÝ A PŘESNÝ
Poskytnutí bezpečného prostoru pro uložení důležitých nebo cenných věcí nemusí být nákladné. S trezorem standardní třídy proSafe můžete vytvořit spolehlivé místo v hotelovém pokoji, které je hodné každého centu. Bezpečnost a funkčnost všech modelů Dometic Safe je na nejvyšší úrovni. Modely ProSafe poskytují hostům zajištění vysoké úrovně díky robustní konstrukci, přičemž jejich snadné a intuitivní používání významně zvyšuje pohodlí hostů.

ZABEZPEČENÍ, KTERÉ SE OPLATÍ
Trezor Dometic ProSafe MD 450 je standardně vybaven digitální klávesnicí a displejem LED. Čtyřciferný kód pro hosty a motoricky ovládané pružinové otevírání usnadňuje přístup do prostoru, ve kterém lze bezpečně uschovat přenosné počítače (s úhlopříčkou až 15"), kamery a další osobní věci. Hosté jsou upozorněni zprávou o uzavření na displeji LED, která signalizuje bezpečné uzamčení bezpečnostní schránky pomocí dvou pevných ocelových šroubů o průměru 19 mm.

Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450 Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450 Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450 Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450 Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450 Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450 Elektronický trezor s displejem Dometic ProSafe MD 450

 

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky