0 CZK

Elektronický trezor s displejem Dometic proSafe MD 493

Code de la marchandise: 9600025524

Disponibilité: Na dotaz

Fabricant: Dometic

Garantie: 24 mesiacov

 

Votre prix: 6 700 CZK (8 107 CZK avec T.V.A)

Quantité:


Kapacita: 29 litrů
Ocelové západky: se dvěma čepy z pevné oceli
Hmotnost: 12,40 kg
Rozměry (v x š x h): 190x490x370 mm
Barva Anthracite: (NCS8502)
Kompatibilita notebooku: Ano, až do 17"
Nouzové otevření: 6-číselný hlavní kód (hlavní klíč s maximálním zabezpečením)
Uzamykací systém: Motorizované s automatickým otevíráním
Typ pantu: Pravé panty
Ovládání trezoru: Hlavní kód, Audit
Vnitřní osvětlení: Ano, LED
Certifikáty: EAC, UKCA, CE

Elektronická bezpečnostní schránka prémiové třídy
Tato prémiová bezpečnostní schránka pro hotelové pokoje poskytuje kapacitu 29 l pro bezpečné uložení 17palcových přenosných počítačů a dalších cenin za laserem vyříznutá ocelová dvířka se dvěma čepy z pevné oceli o průměru 18 mm. Špičková bezpečnostní technologie usnadňuje používání pro hosty i personál hotelu. Elegantní vzhled s jemnými povrchy a zaoblenými hranami – také k dispozici v přizpůsobených barvách pro sladění s různými interiéry hotelových pokojů.

SLEDOVACÍ SYSTÉM IAUDIT


Všechny operace s bezpečnostní schránkou musí být dokumentovány. Pro vlastní bezpečnost hotelu a poskytovatelů pojištění. Systém iAudit od společnosti Dometic je praktickým řešením této základní práce. Všechny prémiové modely proSafe mají speciální mikročip pro uložení posledních 1000 událostí. Všechny operace (uzamykání, odemykání, žádosti o nouzové otevření atd.) jsou neustále sledovány a vždy zaznamenány systémem iAudit. Události můžete kontrolovat až za několik let zpět. Protokol iAudit lze vytisknout pomocí standardní počítačové tiskárny. 
  • Dostatečná kapacita - vhodné pro 17" notebooky
  • Dvířka řezaná laserem zajistí to nejbezpečnější úložiště
  • Sledovací systém iAudit pro snadné dokumentování
  • Interiérové osvětlení LED pro co nejlepší viditelnost
  • Nouzové otevírání pomocí hlavního klíče a kódu zajistí snadné použití personálem hotelu
  • Software Dometic safe management (SAM) s ochranou před nepovolanou manipulací a systémem dálkového nouzového otevírání REOS (volitelně)
  • Volitelná vnitřní zásuvka pro nabíjení mobilních zařízení (volitelně)

ROZMĚRY PRO 17PALCOVÝ PŘENOSNÝ POČÍTAČ – NADSTANDARDNÍ ZABEZPEČENÍ
Kapacita 29 l modelu Dometic ProSafe MD 493 umožňuje bezpečné uložení 17palcových přenosných počítačů a dalších cenin za pevně se zavírající, laserem vyřezaná ocelová dvířka se dvěma čepy z pevné oceli o průměru 18 mm. Tato elektronická bezpečnostní schránka poskytuje všechny výhody prémiové třídy Dometic: Vnitřní osvětlení LED, nouzové otevírání pomocí hlavního klíče a kódu, sledování pomocí systému iAudit. Navíc možnost přidat systém ochrany před nedovolenou manipulací a systém dálkového nouzového otevírání (REOS), kterými zajistíte nadstandardní zabezpečení. Model ProSafe MD 493 můžete volitelně vybavit přizpůsobenou barvou, aby ladil s interiérem hotelového pokoje.

Elektronický trezor s displejem Dometic proSafe MD 493 Elektronický trezor s displejem Dometic proSafe MD 493 Elektronický trezor s displejem Dometic proSafe MD 493 Elektronický trezor s displejem Dometic proSafe MD 493

 

. .
Heureka - ověřeno zákazníky