0 Kč

Dometic PowerCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet

Kód zboží: 9620006731

Kategorie: 7.03

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Dometic

Záruka: 2 roky

 

Běžná cena: 480 Kč (581 Kč s DPH)

Vaše cena: 360 Kč (436 Kč s DPH)

Množství:Model : 
PowerCare tablety (Sanitárna prísada pre odpadové nádrže, 16 tabliet )
Barva: Modrá
Rozměry š/v/h : 193,04 x 230 x 89,92 mm
Hmotnost: 0,44 kg
Fyzikální forma čistícího prostředku : Tableta

Rychle působící a vysoce účinná přísada do cisterny na odpad bez nepořádku a rozlití. 16 předem nadávkovaných tablet je v praktické tubě, která šetří prostor a peníze. Rozkládá fekálie a zabraňuje tvorbě nepříjemných zápachů.

PRO VAŠI MOBILNÍ TOALETU
Chceme, abyste cestovali v naprostém pohodlí a komfortu. To je myšlenka, která se ukrývá za paletou našich produktů Hygiéna & Sanitární vybavení. Nabízí spolehlivě konstruovaná sanitární řešení a praktická, snadno použitelná hygienická příslušenství pro ničím nerušenou dovolenou. Řada produktů Dometic Care, která je výsledkem innovativního výzkumu, je synonymem čistoty v každém drobném otvoru. Skvěle slučitelné s produkty pro odstranění skvr a zápachu na toaletě. Účinně jak je to nutné, jemně s ohledem životní prostředí, jak je to možné a naprosto jednoduše pro používala.

SVĚŽÍ A HYGIENICKÝ
Buďte tradiční nebo vyzkoušejte nové a stejně účinné tablety Dometic GreenCare, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

MINIMÁLNÍ PĚTKRÁT LEHŠÍ
Tablety jsou při stejném počtu dávek mnohem lehčí než standardní 2l láhev modré kapaliny.

JEDNÝM JEDNODUCHÝM KROKEM VYŘEŠTE PROBLÉMY S PROSTOREM I ROZLITÍMI.
Skladování a hmotnost jsou při cestování nejdůležitější. Podobně i důležitost hygieny a pohodlí není na cestách zanedbatelná. Tablety Dometic PowerCare nekompromisně řeší všechny tyto otázky. Nepořádek, vylití a možná překročení dávky s neskladnými tekutinami jsou při použití tablet Dometic PowerCare již jen vzdálenými vzpomínkami. Jsou to vysoce účinné rozpustné sanitární tablety, které jsou připraveny a snadno se používají. Jsou lehké a čisté, šetří úložný prostor a díky přesné dávce v každé tabletě jsou všestranně ekonomické. Účinkují rychle aby podpořili rychlé rozložení a předcházeli zápachům. Se 16 tabletami v uzavíratelné, praktické tubě máte o starost méně.

  • Žádné rozlití ani nepořádek
  • Dávka je dopředu odměřena. Vyhnete se tak plýtvání a odpadu.
  • Jednoduché skladování v praktické tubě
  • Vhodně pro všechny přenosné a kazetové toalety
  • Rychlé rozložení odpadu bez tvorby nepříjemných plynů nebo zápachů
  • Tyto vysoce účinné sanitární tablety jsou mnohem lehčí než láhev a zabírají minimum prostoru.
  • Tablety v rozpustném filmu připravené k použití

 Dometic PowerCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet Dometic PowerCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet Dometic PowerCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet Dometic PowerCare – tablety do odpadového zásobníku, balení 16 tablet
. .
Heureka - ověřeno zákazníky