IGLOO chladničky nově v nabídce

Vážení zákazníci,

širokou nabídku autochladniček a pasivních boxů rozšiřujeme o produkty amerického výrobce IGLOO  Manufacturing Company. 

IGLOO USA je největší, nejvyspělejší a nejvýkonnější výrobce chladicích boxů na světě s roční produkčí 19 milionů chladicích boxů (51 000/den).

Společnost IGLOO začala v Houstonu v Texasu v roce 1947 s cílem řešit potřeby žíznivých terénních pracovníků, kteří museli pít z dřevěných sudů a kbelíků. Společnost navrhla jeden z prvních kovových chladičů vody s izolovaným jádrem, které udrží vodu chladnou navzdory žáru letního slunce. Tyto chladiče byly ručně vyráběné a vyznačovaly se dvojitě uzamčenými švy navrženými tak, aby zabránily úniku, což bylo v té době běžné u jiných kovových nádob na vodu. Během několika desetiletí byla vnitřní kovová vložka v těchto chladičích nahrazena vrstvami plastu, aby se usnadnilo čištění. Společnost se brzy rozšířila o mnoho dalších typů chladičů a ledových truhel pro každodenní spotřebitele, protože poptávka po studených nápojích při volnočasových aktivitách rostla. IGLOO bylo zodpovědné za vydání první celoplastové ledové truhly v roce 1962 a stalo se tak součástí americké historie a mnoha lidí příjemných vzpomínek na léto. Některé z nejoblíbyb a ledu dohromady.

Moderní chladničky IGLOO jsou stále na špici designu a výroby, díky čemuž jsou odolné a stylové. Využívají více výrobních metod, aby zajistily, že každá řada produktů nejlépe vyhovuje potřebám konkrétní skupiny uživatelů. Například největší a nejodolnější Chladničky IGLOO s pevným pláštěm jsou vyrobeny s tradiční rotační konstrukcí. To umožňuje bezpečné použití suchého ledu pro maximální udržení ledu a kontrolu chladné teploty bez poškození samotného chladiče. Jiné produktové řady používají vstřikování za nižší cenu a nižší hmotnost, takže je ideální pro hobby uživatele. Spotřebitelé si mohou vybrat přesnou produktovou řadu, pasivní boxy nebo aktivní chlazení. Vhodné řešení, na základě faktorů, jako je účinek chlazení anebo celkový využitelný objem.

 

Na tomto odkaze získáte informace  o aktivních chladicích boxech IGLOO: 
https://www.dalix.cz/eshop/kompresorove-hobby.php

Společnost DALIX je certifikovaným distributorem IGLOO pro Českou republiku a zajišťuje záruční i pozáruční servis.