Nezávislé kompresorové klimatizace pro kamiony

Nezávislé střešní kompresorové klimatizace WAECO - RT 780 a SP 950 super flat pro kamiony.

Hodiny na silnici, dny, někdy dokonce i celé týdny. A k tomu stále dopravní zácpy. Plná koncentrace kdykoliv a kdekoliv a to za každého počasí. Nabitý plán, tlaky od zaměstnavatele a nakonec i od zákazníků. Takto by se dal shrnout každodenní život na kolech.


To je důvod, proč být nekompromisní a mít nový systém nezávislé kompresorové klimatizace. Naše nabídka zahrnuje střešní provedení RT 780 a SP 950 s extra nízkým výparníkem (58 mm nad střechou vozidla !!!).
 
Střešní kompresorový systém s rotačním kompresorem (pouze u klimatizací WAECO) je opravdu profesionální a se spoustou výhod: umístění na střeše, základem je jednoduchý fyzikální jev – chlad padá dolů – systém obzvlášť účinný. Žádný pocit chladu na zádech, jak nabízejí jiné klimatizační systémy.

 A co se týká stacionárního využití, pokud je motor vypnutý? Nový systém zajistí příjemnou teplotu v kabině řidiče a zabrání nepříjemnému vyhřívání interiéru a přitom jsou Vaše okna uzavřená nezvaným návštěvníkům.

Instalace? Rychlá a snadná díky zástavbovým sadám ať už univerzálním, nebo přímo určeným pro specifikované typy vozidel.                                                                                                                    

Odpočinek a zotavení bez ohledu na teplotu vně vozidla
  

Nařízení, která se týkají period odpočinku řidičů kamionů jsou nekompromisní a jejich dodržování bude i nadále kontrolováno. Vyhřátá kabina od slunce a vysoká okolní teplota neumožňuje zotavení řidiče. Běžící motor potřebný k provozu klimatizace vozidla, stejně tak hluk a splodiny Vám k odpočinku rozhodně nepřispějí. Nezávislé klimatizace WAECO CoolAir RT 780 a SP 950 začínají tam, kde končí klimatizace vozidla. Teplo a vlhko zůstává vně vozidla, řidič a jeho kolega jsou schopni odpočívat v příjemných klimatických podmínkách a poté se vydat na cestu odpočinuti a plně koncentrovaní. 

 

 

Jinými slovy, nezávislé klimatizace CoolAir RT 780 a SP 950 přispívají nemalým dílem k bezpečnosti na silnicích.