Termoelektrické

Termoelektrické chladničky

V našem obchodě najdete autochladničky termoelektrické, které jsme rozdělili do skupin termoelektrické HOBBY, termoelektrické PROFI a termoelektrické Ostatní.  

Do skupiny HOBBY jsme zařadili autochladničky pro zákazníky, kteří od chladničky očekávají více, než jen získat transportní box na potraviny. Zásadou našeho obchodu s autochladničkami je neklesat pod určitou hranici kvality nabízených typů. Základním kritériem této hranice je izolace boxů. Žádná vzduchová mezera mezi stěnami boxů nebo polystyrén, ale polyuretan. Kvalitní izolace boxů je jednou ze základních podmínek dosažení alespoň min. teplotních rozdílů vůči okolí 20°C. Tento teplotní rozdíl chlazení vůči okolí je udáván většinou výrobců termoelektrických chladniček nebo agregátů, i když mnohdy není zcela objektivní.

To jsou důvody, proč každý nabízený výrobek před distribucí otestujeme.

Ve skupině PROFI jsou převážně nabízeny autochladničky zaměřené na profesionální využití nebo pro zákazníky, kteří již mají předchozí zkušenosti s "levnou technikou" a nyní očekávají výkon a kvalitu a to i za cenu vyšších pořizovacích nákladů. Skupina těchto autochladniček je vyrobena na vysoké úrovni zpracování, s výbornou PU izolací a většinou nabízí možnost kombinací na připojení k palubní síti 12V, 24V nebo hlavní síti 230 V.

V nabídce nejsou zařazeny autoledničky, které získáte kompletací se zástavbovými termoelektrickými jednotkami. Cenově bychom se dostali do segmentu autoledniček kompresorových. Dnes jsme schopni dodat autochladničky kompletní, obdobných parametrů, navíc bez nutnosti externích adaptérů na připojení k síti 220 V a to za daleko nižších pořizovacích nákladů. Samostatné termoelektrické jednotky dnes nacházejí široké uplatnění v jiných aplikacích.

Zvláštní skupinu tvoří autolednice pro Zdravotnictví, kde nabízíme produkty splňující náročné podmínky transportu sledovaných vzorků.