Klimatizace

Nezávislé střešní kompresorové klimatizace Dometic-WAECO - RT 780, RTX 1000, 2000 a SPX 1200 super flat pro kamiony.

Hodiny na silnici, dny, někdy dokonce i celé týdny. A k tomu stále dopravní zácpy. Plná koncentrace kdykoliv a kdekoliv a to za každého počasí. Nabitý plán, tlaky od zaměstnavatele a nakonec i od zákazníků. Takto by se dal shrnout každodenní život na kolech.


To je důvod, proč být nekompromisní a mít nový systém nezávislé kompresorové klimatizace. Naše nabídka zahrnuje střešní provedení RT 780, RTX 1000, 2000 a SPX 1200 s extra nízkým výparníkem (57 mm nad střechou vozidla !!!).


 
Střešní kompresorový systém s rotačním kompresorem (pouze u klimatizací Dometic-WAECO řady RT) a invertorovou technologií u řady RTX, je opravdu profesionální a se spoustou výhod: umístění na střeše, základem je jednoduchý fyzikální jev – chlad padá dolů – systém obzvlášť účinný. Žádný pocit chladu na zádech, jak nabízejí jiné klimatizační systémy.

 A co se týká stacionárního využití, pokud je motor vypnutý? Nový systém zajistí příjemnou teplotu v kabině řidiče a zabrání nepříjemnému vyhřívání interiéru a přitom jsou Vaše okna uzavřená nezvaným návštěvníkům.

Instalace? Rychlá a snadná díky zástavbovým sadám ať už univerzálním, nebo přímo určeným pro specifikova
né typy vozidel.                                                                                                       

 


Odpočinek a zotavení bez ohledu na teplotu vně vozidla