Mobilní kuchyně

Vážený zákazníku,
 

naše společnost Vám nabízí výrobky, které bezesporu vytváří pohodu domova na cestách.

O kvalitě nabízeného zboží vypovídá skutečnost, že většina námi nabízených výrobků je bez větších změn ve výrobním programu již několik let a to k plné spokojenosti zákazníků.

 

Mikrovlnné trouby patří dnes již ke standardu většiny obytných vozidel a mnoha kamionů. Kvalitní mikrovlnné trouby jsou citlivě navrženy s ohledem na elektrický systém motorového vozidla. Kromě jiných detailů jsou při rozběhu vybaveny třemi náběhovými stupni a jsou tak velmi šetrné k palubní síti vozidla a hlavně k baterii vozidla. Tohoto ˝detailu˝ v žádném případě nedosáhneme domácí mikrovlnnou troubou připojenou přes měnič.Vzhledem k tomu, že tyto kuchyňské spotřebiče pracují s poměrně velkými odběrovými proudy, je nutno dbát na řádné připojení ve vozidle. Tuto skutečnost řeší naše návody k obsluze, které jsou součástí dodávky zboží.

Naše nabídka vybavení mobilních kuchyní zahrnující již zmiňované varné konvice, mikrovlnné trouby, pečící trouby, sklokeramické varné desky, dřezy a příslušenství zajisté uspokojí nejen majitele karavanů, osobních a nákladních vozů ale také lodí, provozovatele kolejových a speciálních vozidel.

 
Závěrem upozorňujeme, že stejně jako u mobilních chladniček platí zásada zabezpečení všech výrobků proti pohybu ve vozidle. Jednotlivé výrobky (konvice, překapávače, mikrovlnné trouby, apod.) jsou výrobcem vybaveny držáky k pevnému uchycení a zabudování ve vozidle a to tak, aby se staly nedílnou součástí vozidla.  

Pohodu domova na cestách Vám přeje

společnost DALIX, s.r.o.