Kompresorové klimatizace pro karavany a obytná vozidla

Každý, kdo řídí rekreační vozidlo na dovolenou, chce objevovat  nové obzory, ale nechce se zříci svého pohodlí. S klimatizací  Dometic si vždy užíváte příjemné teploty bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Jednou z nejdůležitějších funkcí klimatizace je kromě teploty také efektivní redukce vlhkosti vzduchu. Klimatizace Dometic se vždy starají o to, abyste se na cestách cítili příjemně.  Naše nabídka Dometic klimatizací pokrývá všechny výkonnostní kategorie, včetně modelů s manuálním ovládaním teploty anebo automatické, s integrovaným topením.

Strešní klimatizace Dometic  jsou určené pro běžná strešní  okna s rozměry 40 x 40 cm. Většinou  stačí existující otvor po střešním okně, za které se dá klimatizace vyměnit.

 
Díky inovačním klimatizacím se není nutné vzdávat střešního okna, právě naopak. Při modelech  Dometic FreshLight  je okno integrované do tělesa klimatizace. Výsledkem jsou příjemné teploty na palubě karavanu anebo obytného vozidla a přirozené světlo zezhora.

  

 

 

Máte volnou odkládací skříňku?  Potom je dobrou volbou klimatizace Freshwell 3000. Při tomto kompaktním typu zařízení probíhá rozdělování vzduchu přes tři výstupní výdechy, a rozvody je možné zhotovit obdobně jako u nezávislého topení.

 

 

 Pohodu domova na cestách s nezávislou klimatizací Vám přeje společnost DALIX, s.r.o.