Generators

 

Vážený zákazníku,

trvalou dodávku proudu všude tam, kde není k dispozici elektrická síť Vám umožní námi dodávané generátory.

Celá série generátorů se vyznačuje silou výkonu při nízké spotřebě paliva a vysokou kvalitou výrobku. Osvědčené generátory vybavené benzinovými mototy HONDA, naftovými HATZ  anebo plynovými motory, dodávají 230V AC na cestách, mimo dosah možného připojení k rozvodné síti. Všechny typy generátorů řady TEC jsou vybaveny funkcí automatického startu. Její aktivací generátory automaticky naskočí při nedostatečném napětí baterie. Na instalaci kompaktních generátorů je vhodná podlaha vozidla anebo zvenku přístupný úložný prostor. Ovládání je možné prostřednictvím dálkového ovladače.

 

Výkonné naftové generátory řady TEC byly vyvinuty speciálně pro velká cestovní a užitková vozidla. Generátory se vyznačují rekordně nízkou spotřebou paliva a prvotřídní zvukovou izolací.

 
Benzinové modely řady T
vyhovují k provozování např. klimatizací obytných vozidel, popř. napájení dalších spotřebičů s vysokými odběry. Jedná se o spolehlivá, úsporná zařízení s kompaktním tvarem a relativně nízkou hmotností.

 

Travel Power řada generátorů je určena  pro instalaci do motorového prostoru vozidla s využitím specifického montážního kitu. Power box , dodávající čistý sinusuvý proud, lze umístit kdekoliv ve vozidle.

Pohodu domova na cestách a trvalý přísun energie Vám přeje

 DALIX team