Large volume cooling boxes

                   

Vážený zákazníku,

hledáte řešení přepravy chladírenského / mrazírenského zboží při splnění přísných hygienických norem, bez nutné izolační úpravy vašeho vozidla? Hledáte produkt s životností delší než samotné vozidlo? Nabízíme Vám profesionální chladicí / mrazicí boxy Dometic FrigoBOX s vnitřním objemem až 963 litrů s napájecím napětím 12V DC (24V DC na požádání) a 230V AC při standardní síťové frekvenci 50Hz. Heavy-duty boxy se zesílenou polyuretanovou izolací mohou dosáhnout hlubokého mražení -18°C. Vybrané modely boxů  jsou na požadavek dostupné také s 12V topným tělesem, které slouží pro udržení stabilní požadované vnitřní teploty, při rozdílných klimatických podmínkách. Teplotu lze navíc mnoha způsoby monitorovat. Fixně nastavená teplota je zabezpečena proti nechtěnému přenastavení zamykacím systémem. Pro účel záznamu teploty dodáváme přenosné, certifikované záznamníky teplot - dataloggery. Nabídka velkoobjemových transportních boxů může být na požádání doplněna o modul pro přepravu zdravotnického materiálu dle „GDP“ směrnic. Bateriový set nabízí až 8 hodin provozu mimo dosah dodávky elektrické energie. Praktické detaily, jako posuvné dveře nebo paletové nožičky pro jednoduchou manipulaci vysokozdvižným vozíkem, jsou standardním vybavením každého boxu.

 

Naše společnost se také více jak 20 let zabývá prodejem a servisem chladících a mrazících boxů Coldtainer (dříve Euroengel a WAECO). Boxy FrigoBOX a Coldtainer vynikají dlouhou životností a kvalitou zpracování. Všechny boxy  pracují s hermeticky utěsněným kompresorem SECOP, včetně SECOP napájecí elektroniky. Tato konstrukce má svoje přednosti: vysoký výkon při malém proudovém odběru (stupeň účinnosti 3-4x vyšší než ostatní systémy), nízká pracovní hlučnost, odolnost vůči otřesům a náklonům.

 

 

Nabídku transportního chlazení uzavíráme eutektickýmí chladicími boxy a kontejnery z produkce OLIVO. Boxy BAC anebo kontejnery ROLL jsou chlazeny buď eutektickými deskami nebo suchým ledem. Eutektické jednotky (desky)  jsou transportní chladicí zařízení založená na tání předchlazené pevné látky (eutektika). Při své činnosti nevyžadují trvalý provoz kompresorového chladicího okruhu. Instalují se do izotermických skříní (boxů) pro chlazenou přepravu nebo do chladicích kontejnerů pro kombinovanou přepravu teplotně citlivého zboží. Produkty OLIVO  jsou vyráběny s použitím technologií rotačního tvarování a nejnovější generace expandované polyuretanové pěny, čímž jsou potraviny udržovány na správné teplotě po dobu 24 hodin nebo dokonce více.

 Mobilní chladící boxy jsou tím pravým řešením pro catering, transport čerstvých potravin, mraženého zboží, cukrářských výrobků, zdravotnického materiálu, laboratorních vzorků ve shodě s GDP předpisy a dalšího zboží se sledovanou a deklarovanou teplotou.

Společnost DALIX, s.r.o. navíc provádí záruční i pozáruční servis kompletní řady mobilních boxů Dometic FrigoBOX a Coldtainer (EUROENGEL).

Více informací o nabízených produktech v produktovém katalogu COLDTAINER a  produktovém katalogu OLIVO.

Spokojenost s transportními boxy vám přeje DALIX, s.r.o.