Mobile air conditioners

Nezávislé střešní kompresorové klimatizace Dometic-WAECO - RT 780, RTX 1000, 2000 a SP 950 super flat pro kamiony.

Hodiny na silnici, dny, někdy dokonce i celé týdny. A k tomu stále dopravní zácpy. Plná koncentrace kdykoliv a kdekoliv a to za každého počasí. Nabitý plán, tlaky od zaměstnavatele a nakonec i od zákazníků. Takto by se dal shrnout každodenní život na kolech.


To je důvod, proč být nekompromisní a mít nový systém nezávislé kompresorové klimatizace. Naše nabídka zahrnuje střešní provedení RT 780, RTX 1000, 2000 a SP 950 s extra nízkým výparníkem (58 mm nad střechou vozidla !!!).


 
Střešní kompresorový systém s rotačním kompresorem (pouze u klimatizací Dometic-WAECO řady RT) a invertorovou technologií u řady RTX, je opravdu profesionální a se spoustou výhod: umístění na střeše, základem je jednoduchý fyzikální jev – chlad padá dolů – systém obzvlášť účinný. Žádný pocit chladu na zádech, jak nabízejí jiné klimatizační systémy.

 A co se týká stacionárního využití, pokud je motor vypnutý? Nový systém zajistí příjemnou teplotu v kabině řidiče a zabrání nepříjemnému vyhřívání interiéru a přitom jsou Vaše okna uzavřená nezvaným návštěvníkům.

Instalace? Rychlá a snadná díky zástavbovým sadám ať už univerzálním, nebo přímo určeným pro specifikova
né typy vozidel.                                                                                                       


Odpočinek a zotavení bez ohledu na teplotu vně vozidla

Nařízení, která se týkají period odpočinku řidičů kamionů jsou nekompromisní a jejich dodržování bude i nadále kontrolováno. Vyhřátá kabina od slunce a vysoká okolní teplota neumožňuje zotavení řidiče. Běžící motor potřebný k provozu klimatizace vozidla, stejně tak hluk a splodiny Vám k odpočinku rozhodně nepřispějí. Nezávislé klimatizace Dometic-WAECO CoolAir RT 780, RTX 1000, 2000 a SP 950 začínají tam, kde končí klimatizace vozidla. Teplo a vlhko zůstává vně vozidla, řidič a jeho kolega jsou schopni odpočívat v příjemných klimatických podmínkách a poté se vydat na cestu odpočinuti a plně koncentrovaní. 

 

 

 

Jinými slovy, nezávislé klimatizace Dometic-CoolAir RT 780, RTX 1000, 2000 a SP 950 přispívají nemalým dílem k bezpečnosti na silnicích.


Každý, kdo řídí rekreační vozidlo na dovolenou, chce objevovat  nové obzory, ale nechce se zříci svého pohodlí. S klimatizací  Dometic si vždy užíváte příjemné teploty bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Jednou z nejdůležitějších funkcí klimatizace je kromě teploty také efektivní redukce vlhkosti vzduchu. Klimatizace Dometic se vždy starají o to, abyste se na cestách cítili příjemně.  Naše nabídka Dometic klimatizací pokrývá všechny výkonnostní kategorie, včetně modelů s manuálním ovládaním teploty anebo automatické, s integrovaným topením.

Strešní klimatizace Dometic  jsou určené pro běžná strešní  okna s rozměry 40 x 40 cm. Většinou  stačí existující otvor po střešním okně, za které se dá klimatizace vyměnit.

 
Díky inovačním klimatizacím se není nutné vzdávat střešního okna, právě naopak. Při modelech  Dometic FreshLight  je okno integrované do tělesa klimatizace. Výsledkem jsou příjemné teploty na palubě karavanu anebo obytného vozidla a přirozené světlo zezhora.

 

 

 

Máte volnou odkládací skříňku?  Potom je dobrou volbou klimatizace Freshwell 3000. Při tomto kompaktním typu zařízení probíhá rozdělování vzduchu přes tři výstupní výdechy, a rozvody je možné zhotovit obdobně jako u nezávislého topení.

 

 

 Pohodu domova na cestách s nezávislou klimatizací Vám přeje společnost DALIX, s.r.o.